אופני האנדורו Evil Wreckoning LS זוכים לשדרוגים מומלחים קלות

אופני האנדורו Evil Wreckoning LS זוכים לשדרוגים מומלחים קלות


פורסם ב-22 בספטמבר 2022 על ידי קורי בנסון

ה-Wreckoning LS החדשים המומלחים בקלילות של Evil מעדכנים את אופני האנדורו הפופולריים מקרבון 29er עם עוד סדרה של תיקון שבילים. אופניים שיכולים להביא אותך לפסגת ההר, אבל באמת בנויים כדי לגרוס את הצד השני, Evil קורא ל-Wreckoning LS שלהם “מתקן DH בסיוע דוושה בגלגלים גדולים”.

יש רק כמה עדכונים ב-LS, כמו UDH, שדרוגי מתלים מהמדף העליון והחלפות מיסבים שנתיות בחינם!

אבל גם מראה קטלני במהדורה מוגבלת…

אופני אנדורו Evil Wreckoning LS 166 מ”מ

ה-Carbon Evil Wreckoning כבר קיבל שדרוג ביצועים משמעותי בחזרה ב-2020/21 עם מהלך ה-SuperBoost שלו בעיצוב דייב וויגל, נסיעה ארוכה יותר של 166 מ”מ עם מזלגות של 170 מ”מ, וגיאומטריה מתכווננת מוכחת במרוץ EWS – צינור ראש של 65.2 מעלות במצב נמוך, או 64.6 מעלות ב-X-Low. אז, עדכוני LS של היום הם יחסית קצת יותר מינוריים. אבל אי אפשר להתעלם ממנו, Evil הפך את זה לעדין יותר ב-Lightly Salted LS עדכן סדרה של שינויים קטנים שמצטברים לשיפורים אמיתיים…

מה חדש?

2022 Evil Wreckoning LS 166 מ

ראשית, האופניים החדשים מקבלים את מתלה המעבירים האוניברסלי (UDH) של SRAM שניתן להשיג בקלות למקור, שיש לו יתרון נוסף של הגנת עתיד של האופניים החדשים שלך לקראת ה-SRAM הקרוב Eagle SL מהדור הבא מערכת הנעה… בקרוב.

2022 Evil Wreckoning LS 166 מ

בשלב הבא, קל יותר לנהל זעזועים. ה- Evil Wreckoning LS החדש לוכד את מרווחי הלם התוף בהצמדה עצמה, כך שלא יישור עוד חלקים זעירים כאשר אתה מחליף בלם. אם כי, זה עשוי להיות גם פחות בעייתי, מכיוון שכל אופני ה-LS החדשים מגיעים עם בולמי RockShox Super Deluxe Coil Ultimate מהשורה הראשונה.

חינם מיסבים חדשים לנצח

2022 Evil Wreckoning LS 166 מ

מהי כנראה הדרך הקלה ביותר לשמור על הצירים של אופני ההשעיה המלאים שלך במתלה מלאה בכל עונה? מיסבים טריים. ו-So Evil עושה את זה קל. משנת 2022 ואילך, הבעלים המקוריים של ה-Wreckoning LS יכולים לרשום את האופניים שלהם באתר של Evil, והם יקבלו לכם סט חינם של מיסבים חלופיים לאופניים שלכם פעם בעונה. אני אוהב את הצליל של זה.

Evil Wreckoning LS – צבעים וזמינות במהדורה מוגבלת

2022 Evil Wreckoning LS 166 מ

באחה ערפל

שני צבעים חדשים של “גוון אדמה חרוכה” של מסגרת הפחמן Wreckoning LS נמצאים במלאי כעת – באחה פוג וקליי פורטר.

הם זמינים מהאתר של Evil, כל עוד הם נמשכים…

עדכוני 2022 Evil Wreckoning LS 166 מ

קליי פורטר

והחלק הכי טוב בכל זה? אופני ה-LS החדשים מגיעים באותם מבנה AXS i9 Hydra, X01 i9 Hydra ו-GX i9 Hydra באותם מחירים כמו קודם… החל מ-$6300.

Evil-Bikes.comSource link