אופני אניגמה יוצאים לשוק Escape FB Ti Gravel Bike ואופני הרים Eolus Hardtail Ti חדשים לגמרי

אופני אניגמה יוצאים לשוק Escape FB Ti Gravel Bike ואופני הרים Eolus Hardtail Ti חדשים לגמרי


יצרני אופני טיטניום ופלדה, Enigma Bikes, חשפו לאחרונה שתי שלדות שטח חדשות בתערוכת האופניים המותאמת בבריטניה ביד; ה-Escape Flat Bar Gravel Bike, וה-Eolus Hardtail. הראשון הוא חתיכת טיטניום עם ערכת צינורות בהתאמה אישית, המיועדת לגלגלי 700c עם צמיגים ברוחב של עד 50 מ”מ. האחרון מוסיף מסגרת של אופני הרים בחזרה לליין אפ של אניגמה בפעם הראשונה מאז הפסקת הפעילות של טיטניום אגו 29er. שם מסתיים הדמיון ביניהם, כאשר ה-Eolus מתגאה בגיאומטריה רפויה ומתוחה ומודרנית לחלוטין, ההולמת את כוונות הגריסה הסינגלית שלו.

Enigma Escape Flat Bar Titanium Gravel Bike

enigma escape fb אופני גרבל טיטניום

כחלק מתוכנית ה-Signature שלהם, Enigma הציעה מסגרות בר שטוחות מותאמות אישית בעשר השנים האחרונות; כעת הם החליטו שהגיע הזמן שיציעו פתרון מלאי לרוכבים שלא כל כך מתלהבים לרכוב על הטיפות.

אניגמה בר שטוח בר מילוט אופני גרבל טיטניום מסגרת ארוכה toptube

עומס יתר של טיטניום? Enigma מפרט את Escape FB עם מוט שטוח ועמוד מושב טיטניום מבית Thomson

אניגמה לא פשוט הטיחה בר שטוח על ה-Drop-bar Escape הרגיל שלהם; ה-Escape FB הוא סט מסגרת חדש לחלוטין הכולל צינור עליון ארוך יותר, ארוך ב-30-40 מ”מ ממה שתמצא באופני גראבל רגילים. בעוד שאורך הצינור העליון ב-Drop-bar Escape משתרע על 500 מ”מ עד 600 מ”מ, ה-Escape FB מתגאה בטווח של 545 מ”מ עד 625 מ”מ על גדלי המסגרת S-XL.

ערכת מסגרת חצץ טיטניום לבר שטוח אניגמה

ההבדל היחיד בגיאומטריה הבולט הנוסף נראה בעמודי השרשראות. בעוד שה-Drop-bar Escape רואה עמודי שרשרת ספציפיים לגודל הנעים בין 425 מ”מ ל-435 מ”מ, כל הגדלים של Escape FB מקבלים את הקצה האחורי הארוך יותר של 435 מ”מ. זה, בשילוב עם המרווח והעקמומיות של 142 מ”מ בעמודים, מאפשר מרווח מספיק עבור צמיגים ברוחב 50 מ”מ על גלגלי 700c (או 29 אינץ’ x 2.0 אינץ’).

אניגמה בריחה fb מסגרות אישור שרשרת

למרות מרווח הצמיגים הנדיב הזה, ה-Enigma Escape FB עדיין מסוגל להפעיל שרשרת גדולה (לפחות 40T כפי שמוצג כאן) – שימו לב לעקמומיות של משענות השרשרת על פניהן החיצוניות. ניתן לפרט את ה-Escape FB עם מזלג CSIX ADV Carbon Adventure שלהם עם תוספת תושבות לכלוב (כמו בתמונה) או עם מזלג GRV Carbon Gravel שלהם; שניהם מקבלים עיניים לתיקון פגוש תקין.

enigma escape fb ti gravel bike complete

אניגמה טוענת שעם השימוש ברכיבי חצץ וכביש, אופני ה-Escape FB השלם יכולים לשקול עד 8 ק”ג. אנו מחכים לתשובה מאניגמה לגבי המשקל הנטען של ערכת המסגרת עצמה.

סט צינורות טיטניום דרגה 9 3Al/2.5V

ה-Enigma Escape FB מורכב מסט צינורות טיטניום מותאם אישית דרגה 9 3Al/2.5V

גיאומטריה של אופני חצץ שטוח בר אניגמה בריחה

Enigma Eolus Titanium Hardtail

enigma eolus ti mtb hardtail 29er אופניים שלם

אניגמה אומרת שהטיטניום Eolus 29er תוכנן סביב סוג הרכיבה שהם עושים במקום; מסלולים בודדים ביער, טיולי XC ורכיבה על אופניים ברחבי סאות’ דאונס, ומדי פעם טיול לשטח קיצוני יותר כמו ויילס או אזור האגמים

ה-Eolus החדש לגמרי הוא 29 אינץ’ טיטניום Hardtail MTB שנועד להפעיל מזלג נסיעה בקוטר 140 מ”מ. כעת, אופני ההרים היחידים בליין-אפ של Enigma, ה-Eolus הם הרבה יותר ארוכים, נמוכים יותר ורפויים יותר מה-Ego MTB שנעלם לפני כ-5 שנים. ערכת צינורות טיטניום 3Al 2.5V בהתאמה אישית זו מתהדרת בזווית צינור ראש של 65°, בשילוב עם זווית צינור מושב יעילה של ~76°. טווח הגעה נמתח מ-440 מ”מ במדיום עד 499 מ”מ ב-XL.

enigma eolus titanium hardtail mtb 29er 435mm נשאר 2.6" פינוי צמיגים

עמודי שרשרת הם 435 מ”מ, עקביים בכל טווח הגדלים; בשילוב עם ה-Boost האחורי ונפילת BB של 55 מ”מ, זה מאפשר מרווח עבור צמיג 2.6 אינץ’ לפחות (לטענתו), אם כי אניגמה טוענת שהוא יכול לקחת צמיגים רחבים יותר בתרחישים מסוימים של שילוב צמיג/חישוק.

ממשק צינור מושב עליון של enigma eolus

Enigma אומרים שהם בחרו בעיצוב צינור עליון/מושב מחוזק כדי למקסם את הסטאובר, בזמן שהוא גם מאפשר להם להפעיל כבלים פנימית, ממש מלפנים לאחור לגימור נקי למראה.

enigma eolus ti hardtail mtb פרטי מסגרת צבע ירוק

אניגמה eolus גיאומטריה

צפו במרחב הזה, אנשים. מידע נוסף על Enigma Escape FB ו-Eolus MTB, כולל תמחור וזמינות, בהמשך.

EnigmaBikes.comSource link