אוזניות אנדורו Maxhit חדשות מסובבות כדורים גדולים יותר להיטים קשים יותר

אוזניות אנדורו Maxhit חדשות מסובבות כדורים גדולים יותר להיטים קשים יותר


אנדורו ידועה בייצור מסבים חלקים וקשיחים יותר עבור צירים רבים של אופני ההשעיה המלאים, ומתמודדת כעת עם אוזניות בעיצוב חדש ייחודי בשם Maxhit.

אוזניות סטנדרטיות להדפסה Zero Stack משתמשות בכוס נושאת הנלחצת לתוך המסגרת, עם מכלול מיסבים מלא בתוכה. אנדורו מבטלת את שכבות המתכת הנוספות, ומגלגלת את המסבים ישירות על הכוס. זה מאפשר להשתמש במסבי כדור גדולים יותר, מה שהופך את כל האוזנייה התחתונה לקשה הרבה יותר.

הרעיון דומה לאופניים המניחים מיסב ישירות לכיס מעוצב על המסגרת, שיטה המשמשת על מסגרות סיבי פחמן ברמה גבוהה יותר מכיוון שהיא מפחיתה משקל. עם Maxhit, הם פשוט מניחים מרוץ מיסבים גדול מימדים ישירות בתוך המסגרת במקום להכניס תחילה כוס מחסום למסגרת, ואז את המסב המלא האטום לתוכה.

ביסודו של דבר, הם מבטלים את כוסות הנושא האלומיניום והופכים את מרוץ המסבים החיצוני לממשק צינור הראש. וזה 100% נירוסטה, אז זה צריך להיות חזק ועמיד יותר.

מיסבים מסוג סוגר תחתון מסוג enduro

מיסבי סוגר התחתון המותאמים של אנדורו משתמשים בתפיסה עיצובית כמו Maxhit, הם נכנסים ישר למסגרת ללא “כוס” משנית כדי להחזיק אותם.

העיצוב מאפשר לא רק להגדיל את הכדורים רחבים יותר, אלא שהם גם גדולים יותר. אנדורו אומר שיש להם פי 8 מהמסה של מיסבי כדור האוזניות המסורתיים. לאחר מכן, הם מקננים עמוק יותר בחריצי מירוץ הנושא, כך שהם גם יציבים יותר. כל אלה מסתכמים באוזניות נמוכות יותר שלדבריהם יכולות להתמודד כפליים מכוחות העומס של מכלול כוס אוזניות תחתון מסורתי.

ההגדרה אמורה להיות קלה יותר מדי. הם אומרים שאתה יכול להניע את כובע ההיגוי שלך קצת יותר מבלי למצוא את האיזון המושלם “לא הדוק מדי, אבל לא רופף מדי” בין היגוי נטול חיכוך לבין שיפוע האוזניות.

רכיבי Maxhit כוללים אחריות לכל החיים, כולל נזקי קורוזיה. הם יתחילו למשלוח בינואר 2022, במחיר של $ 119. חפש שהם יופיעו בקרוב גם באופני Pivot. ואף על פי שלא ציינו במפורש שעיצובים של Maxhit יגיעו לחלקים אחרים של האופניים, הם רומזים על כך.

EnduroBearings.comSource link